Hotel Groman

Hotel trzygwiazdkowy pod Warszawą
czytaj więcej
Gwarancja najniższej ceny

Prezentacja naszych pokoi

Zapoznaj się z pokojami

Restauracja

smaczne posiłki kuchni polskiej i europejskiej

Darmowy parking

dostępny bezpłatny parking - nie jest konieczna rezerwacja

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

obiekt wyposażony w odpowiedni profesjonalny sprzęt

Hotel Groman

Miejsce pełne magii

Hotel to miejsce pełne magii w pełnym uroku Sękocinie Starym pod Warszawą. Wyposażone w najwyższym standardzie, przestronne pokoje oraz przepiękny, malowniczy ogród w raz z tarasami wzdłuż budynku, a także placem zabaw dla dzieci, to doskonałe miejsce na odpoczynek zarówno dla pojedynczych osób, par, jak i rodzin z dziećmi.

czytaj więcej

Wesele pod Warszawą

zorganizujemy przyjęcie na miarę oczekiwań

Konferencje

Przyjazne miejsce dla biznesu

Dzięki bardzo dobrej lokalizacji w centrum Polski pod Warszawą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem przy trasie wylotowej z Warszawy na Kraków, Hotel jest dogodnym miejscem do organizacji profesjonalnych szkoleń biznesowych. Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi  salami konferencyjnymi w najwyższym standardzie.

czytaj więcej

Galeria zdjęć

Zapoznaj się z naszym hotelem

Warszawa: Hotele 3 gwiazdkowe – Oferta wypoczynkowa, okolicznościowa i biznesowa

Hotel 3 gwiazdkowy to miejsce, w którym Goście mogą liczyć na wysoki standard w przyjaznej cenie. To sprawia, że hotele 3 gwiazdkowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów prywatnych i biznesowych. Podczas gdy klienci prywatni poszukują dogodnych miejsc do wypoczynku lub organizacji przyjęcia rodzinnego, klientów biznesowych interesuje możliwość organizacji konferencji, szkolenia lub imprezy integracyjnej w hotelu. 

Hotel Groman to jeden z wielu hoteli pod Warszawą. Jednak jako nieliczny może się poszczycić:

  • wysokim standardem, 
  • profesjonalną obsługą,
  • atrakcyjną ofertą, którą kierujemy do osób poszukujących możliwości wypoczynkowych, dogodnego miejsca do organizacji przyjęcia okolicznościowego oraz dogodnej lokalizacji dla eventów biznesowych.

Hotel 3 gwiazdkowy – Warszawa czy okolica? 

Lokalizacja hotelu ma ogromny wpływ na jakość wypoczynku oraz udogodnienia, z jakich możemy korzystać będąc Gościem. Hotele pod Warszawą cieszą się ciszą i spokojem. Oddalenie od zgiełku miasta, przy jednoczesnym bardzo dobrym skomunikowaniu ze Stolicą to jedna z kluczowych zalet Hotelu Groman. Po dniu pełnym wrażeń nasi Goście mogą wypocząć na malowniczym tarasie, wyciszyć się lub spędzić czas w gronie przyjaciół. 

O zaletach położenia hotelu pod miastem najlepiej świadczy fakt, iż często gościmy klientów biznesowych, jak również organizujemy eventy firmowe. Udogodnienie stanowi przestronny parking, którego Goście nie muszą rezerwować z wyprzedzeniem. 

Hotel pod Warszawą – Wysoki standard w dogodnej lokalizacji 

Dogodna lokalizacja sprawia, że Hotel Groman doskonale wpisuje się w potrzeby i oczekiwania osób poszukujących zakwaterowania w miejscowościach takich, jak Grodzisk Mazowiecki, Janki, Raszyn czy sama Warszawa. Obiekt zapewnia wysoki standard oraz kompleksową obsługę. W zależności od potrzeb Goście mogą skorzystać z:

  • oferty wypoczynkowej (weekendowej i dłuższej),
  • oferty okolicznościowej (organizacja wesel i przyjęć rodzinnych),
  • oferty biznesowej (organizacja konferencji i imprez integracyjnych). 

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu z Recepcją. Nasz Zespół udzieli wyczerpujących informacji w zakresie obsługiwanych wydarzeń i pomoże w ustaleniu dogodnej daty organizacji eventu. Zapewniamy kompleksową obsługę wydarzeń okolicznościowych i biznesowych o dowolnym charakterze. Zakres obsługi każdorazowo dostosowujemy do wydarzenia oraz indywidualnych oczekiwań Klientów. 

PFR