Hotel Raszyn

Gwarancja najniższej ceny

Hotel Raszyn - ekskluzywny nocleg w okolicy Warszawy

 

Nasz hotel to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na odpoczynek na najwyższym poziomie. Oferujemy pokoje w wysokim standardzie, dostępne w atrakcyjnych cenach. Z naszej oferty korzystają zarówno odbiorcy prywatni jak i biznesowi, poszukujący ekskluzywnego noclegu pod Warszawą, w okolicy Raszyna. Obu grupom Klientów oferujemy szereg atrakcji i udogodnień pozwalających na spędzenie czasu w miłej i komfortowej atmosferze. Chętnie pomożemy w organizacji przyjęć okolicznościowych i rodzinnych, a także konferencji, warsztatów i imprez firmowych. Nasz trzygwiazdkowy hotel jest otwarty dla wszystkich Klientów, oferując im obsługę na najwyższym poziomie.

 

Często obsługujemy turystów przybywających do Raszyna, miejscowości ulokowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Obsługujemy także Klientów z innych okolicznych miast, jak Grodzisk Mazowiecki oraz Janki, którzy poszukują noclegu w wysokim standardzie i po atrakcyjnej cenie. Jesteśmy też otwarci na osoby odwiedzające inne regiony w województwie mazowieckim. Gwarantujemy, że nasz hotel będzie świetną bazą noclegową, niezależnie od Państwa zamiarów i celów podróży.

Hotel 3 gwiazdkowy Raszyn - Warszawa i okolice

 

Lokalizacja naszego hotelu jest jego mocną stroną. Znajduje się w pobliżu Warszawy, z którą jest doskonale skomunikowany. Jednocześnie jest oddalony od wielkomiejskiego zgiełku, a jego otoczenie obfituje w naturalną zieleń. Jest to doskonałe miejsce, w którym można wyciszyć się po całym dniu spędzonym w stolicy. Naszym gościom oferujemy dostęp do licznych udogodnień i miejsc do wypoczynku, w tym malowniczego tarasu. Nasz hotel jest też świetnie skomunikowany z lotniskiem w Warszawie, a do dyspozycji Klientów oddajemy obszerny parking, na którym zawsze znajdzie się wolne miejsce na Państwa samochód.

 

Osoby zainteresowane naszą ofertą noclegową zapraszamy do składania rezerwacji. Jesteśmy otwarci na współpracę z grupami prywatnymi oraz firmowymi, które pragną w naszym hotelu wypocząć i wykorzystać go jako bazę do zwiedzania Warszawy. Wszystkich Klientów zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy dobrać najlepszy pokój oraz przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR