Sala Bankietowa

Organizacja uroczystości
Gwarancja najniższej ceny

Imprezy okolicznościowe

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w naszym hotelu. Sala bankietowa pod Warszawą to doskonałe miejsce na relaks w gronie rodziny i przyjaciół. Nasz hotel może to Państwu umożliwić. Dysponujemy różnorodnym menu, dostosowanym do preferencji gości. Na specjalne życzenie możemy również zorganizować dodatkowe atrakcje kulinarne, w postaci: stołu wiejskiego i pieczonych mięs. Istnieje również możliwość zamówienia tortu przygotowanego zgodnie z tematyką imprezy.

Wyjątkowa atmosfera

Nasza sala bankietowa to idealne miejsce na uczczenie ważnych życiowych momentów, hotel znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji – Warszawa i jej okolice z jednej strony pozostają w niedalekiej odległości, co zapewnia szybki dojazd (tylko 25 minut od centrum). Z drugiej zaś strony dystans ten tworzy spokojną atmosferę, która uwalnia od szybkiego tempa życia w mieście. W tak malowniczej scenerii każde spotkanie nabierze niezapomnianego charakteru.

Malowniczy ogród

Sala bankietowa pod Warszawą to również dobra alternatywa do organizacji uroczystości w centrum miasta. Zaciszne miejsce, przepiękny ogród z tarasem oraz placem zabaw dla dzieci tworzy baśniową aurę, w której można zapomnieć o zgiełku miasta.
Obecność urzekającego ogrodu sprawia, że miejsce to nabiera dodatkowego uroku.

Szeroka oferta

Nasza sala bankietowa, znajdująca się w zacisznym miejscu pod Warszawą jest w pełni przystosowana do organizacji imprez tanecznych. Przestronne wnętrze o jasnych barwach sprawia, że całość wygląda bardzo ekskluzywnie. W zależności od typu organizowanej uroczystości mamy do dyspozycji pomieszczenia o różnej wielkości. Każde z nich jest klimatyzowane i urządzone w najwyższym standardzie. Nasza oferta jest skierowana do osób, które chcą przygotować u nas imprezy tematyczne, urodziny oraz mniejsze, kameralne spotkania.

Dobra lokalizacja

Jeśli szukają Państwo miejsca w województwie mazowieckim, w którym ma odbyć się ważna dla Was uroczystość, to nasza sala bankietowa znajduje się w niedalekiej odległości od stolicy – Warszawa i okolice mogą cieszyć się niepowtarzalnym miejscem, cudowną atmosferą oraz malowniczą scenerią, która na długo pozostaje w ich pamięci. W naszym hotelu pracują wykwalifikowani specjaliści. Zapewniamy najwyższej jakości obsługę, która zadba o miłą atmosferę oraz szefów kuchni serwujących wyszukane dania.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR