Biznes

Organizujemy profesjonalne konferencje
Gwarancja najniższej ceny

Biznes

Idealne miejsce na konferencję

Hotel Groman to przyjazne miejsce dla biznesu. Jest to bardzo dobry hotel na konferencje w województwie mazowieckim w rejonie Warszawa i okolice. Dzięki dobrej lokalizacji w centrum Polski pod Warszawą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem przy trasie wylotowej z Warszawy na Kraków jest dogodnym i bezproblemowym miejscem do organizacji profesjonalnych szkoleń, biznesowych spotkań jak i eventów.

Sale konferencyjne

W pełni wyposażone

Dysponujemy przestronnymi, klimatyzowanymi i wyposażonymi w najwyższym standardzie salami konferencyjnymi. Wyposażone są w nagłośnienie oraz inne akcesoria ułatwiające przedstawienie prezentacji. W zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy różnorodny układ sal. Podczas spotkań proponujemy serwis kawowy w różnych wersjach dostosowanych do potrzeb.

czytaj więcej

Atrakcje

Integracja po szkoleniu

Dla naszych gości biznesowych mamy przygotowane atrakcje, które urozmaicą pobyt i zapewnią doskonały wypoczynek po części szkoleniowej. Sala Klubowa na terenie naszego hotelu umożliwia w wolnym czasie nie tylko grę w kręgle i w bilard, ale także daje sposobność do zorganizowania taneczno-biesiadnych imprez integracyjno-towarzyskich w luźnej klubowej atmosferze. Jest również możliwość zorganizowania spotkania przy grillu na wolnym powietrzu lub rozpalenia ogniska.

Sala bankietowa

Organizacja uroczystości

Zapraszamy do organizacji imprez okolicznościowych w naszym hotelu. Dysponujemy różnorodnym menu, dostosowanym do preferencji gości. Na specjalne życzenie możemy również zorganizować dodatkowe atrakcje kulinarne, w postaci: stołu wiejskiego i pieczonych mięs. Istnieje również możliwość zamówienia tortu przygotowanego zgodnie z tematyką imprezy.

czytaj więcej

Hotel na konferencje: Okolice Warszawy

Organizacja konferencji wymaga wyboru odpowiedniego miejsca. Sala konferencyjna powinna być przestronna – odpowiednia do liczby uczestników wydarzenia – i odpowiednio wyposażona. Dodatkowym atutem jest lokalizacja obiektu. Okolice Warszawy oferują liczne możliwości organizacji konferencji lub szkolenia. Ich wybór wiąże się z możliwością organizacji wydarzenia z dala od zgiełku miasta, co sprzyja koncentracji uczestników oraz ich zaangażowaniu. 

Wybierając sale konferencyjne zlokalizowane w hotelach zyskujemy dodatkowo możliwość organizacji wydarzenia kilkudniowego. To zaleta, z której w sposób szczególny korzystają organizatorzy szkoleń. 

Sala konferencyjna dopasowana do Waszych potrzeb 

Sala konferencyjna to przestrzeń, której zadaniem jest zapewnienie optymalnych warunków do dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. To, co decyduje o tym, czy dana sala spełni Wasze potrzeby to przede wszystkim:

  • metraż i układ powierzchni – czynniki determinujące możliwą aranżację przestrzeni i dopasowanie jej do charakteru wydarzenia,
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu audiowizualnego,
  • atmosfera panująca w sali – odpowiednia klimatyzacja, wentylacja i oświetlenie to czynniki warunkujące komfort i dobre samopoczucie uczestników wydarzenia. 

Konferencje w hotelu koło Warszawy odbywają się bardzo często i mają różny charakter. Od spotkań biznesowych, przez szkolenia, aż po spotkania integracyjne. Mamy takie zaplecze, które pozwala zarówno na organizowanie profesjonalnych eventów, jak i wypoczynek po spotkaniach. Wszystko jest w jednym miejscu, co pozwala zaoszczędzić czas. Jeżeli szukasz sali na konferencję blisko Warszawy, koniecznie skontaktuj się z nami i zamów ofertę dla swojej firmy.

Hotel Groman: Przyjazny dla biznesu hotel na konferencje w okolicach Warszawy

Hotel Groman to miejsce przyjazne dla biznesu. Do dyspozycji klientów biznesowych oddajemy przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne. Każda z naszych sal została wyposażona w system nagłośnienia oraz nowoczesne akcesoria, których celem jest zapewnienie odpowiednich warunków do przeprowadzenia:

  • konferencji,
  • szkolenia,
  • prezentacji.

Dodatkowym udogodnieniem dla uczestników wydarzenia biznesowego jest bezpłatny parking położony w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Możliwość bezpiecznego zaparkowania pojazdu w połączeni z dogodnym dojazdem z Warszawy i pozostałych miejscowości w regionie przekładają się na bardzo duże zainteresowanie konferencjami i szkoleniami w Hotelu Groman. 

Klientów zainteresowanych organizacją wydarzenia zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w rezerwacji najbardziej dogodnej z oferowanych sal konferencyjnych. Uczestnicy konferencji mogą korzystać z atrakcji dostępnych w Sali Klubowej. Zapewniamy również możliwość zaopatrzenia przerw kawowych. Uczestnicy konferencji/szkolenia mogą zjeść lunch w naszej restauracji. To wszystko przekłada się na jedną z najbardziej kompleksowych ofert biznesowych dostępnych na lokalnym rynku.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR