Hotel 3 gwiazdkowy Nadarzyn

Gwarancja najniższej ceny

Hotel 3 gwiazdkowy Nadarzyn - pokoje dla gości prywatnych i biznesowych

 

Od lat w naszym hotelu gościmy osoby odwiedzające Nadarzyn oraz Warszawę, a także inne pobliskie miejscowości. Nasz hotel jest wyborem trafionym, z uwagi na jego optymalną lokalizację. Znajduje się w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od stolicy kraju, z którą jest doskonale skomunikowany. Dzięki położeniu przy trasie wyjazdowej, dojazd do naszego obiektu jest prosty. Jednocześnie znajdujemy się poza obszarem podwyższonego hałasu, z dala od zgiełku stolicy. Nasi Goście mogą wypoczywać w komfortowych warunkach. Udostępniamy im przestronne pokoje w różnych standardach, dopasowane do potrzeb Klientów prywatnych jak i biznesowych.

 

Warszawa i jej okolice to jeden z najpopularniejszych kierunków w podróży biznesowej przez Polskę. Wiele osób odwiedzających stolicę zatrzymuje się właśnie u nas. Podobnie jak biznesmeni i przedsiębiorcy odwiedzający Nadarzyn, którzy poszukują noclegu w podwyższonym standardzie i cichej okolicy. Wszystkie osoby odwiedzające nasz obiekt traktujemy w pełni profesjonalnie i zawsze staramy się zapewnić im maksymalnie komfortowe warunki w czasie pobytu.

Hotel Nadarzyn w wysokim standardzie - oferta dla osób i grup

 

Nasz obiekt jest wyposażony w liczne udogodnienia, które oddajemy do użytku naszych Gości. Posiadamy kilka sal bankietowych oraz konferencyjnych, w których możemy urządzić wybrane przez Państwa wydarzenie. Od wielu lat organizujemy wesela, chrzciny, jubileusze, urodziny, a także inne uroczystości i podniosłe wydarzenia. Pomagamy także w zorganizowaniu eventów biznesowych - konferencji, szkoleń, imprez pracowniczych. Chętnie obsłużymy wszystkich turystów odwiedzających Nadarzyn, Warszawę oraz inne okoliczne miejscowości.

 

Wszystkie osoby zainteresowane zorganizowaniem wydarzenia w naszym obiekcie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy przejrzyste zasady współpracy, atrakcyjne ceny oraz dużą dostępność. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi i firmami, które pragną zorganizować i przeprowadzić w naszym obiekcie wybrany przez siebie event. Dajemy gwarancję profesjonalnej pomocy oraz wsparcia przez cały czas trwania wydarzenia, które stanie się źródłem niezapomnianych wspomnień dla wszystkich jego uczestników. Zapraszamy do składania rezerwacji, a w razie wątpliwości do zadawania pytań. Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości oraz pomogą wybrać najlepszy pokój, dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR