Chrzciny pod Warszawą

Gwarancja najniższej ceny

Chrzciny pod Warszawą

Chrzciny pod Warszawą – Przyjęcie w Hotelu Groman 

Przyjęcie z okazji Chrztu Świętego to wyjątkowa uroczystość dla rodziny i najbliższych przyjaciół. Hotel Groman zaprasza na chrzciny pod Warszawą. Zapewniamy kompleksową organizację i obsługę przyjęcia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych – zarówno kameralnych bankietów rodzinnych, jak i wystawnych przyjęć dla nawet 300 zaproszonych gości. Jesteśmy w stanie zapewnić organizację i obsługę przyjęcia zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami. Przyjęcie możemy utrzymać w tradycyjnej formule lub zaprosić gości na nieformalny bankiet charakteryzujący się swobodną atmosferą.

Chrzciny w hotelu – Zalety oferty

Organizując chrzciny pod Warszawą zapewniamy Gościom dostęp do komfortowej infrastruktury wypoczynkowej. To doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku, kiedy na uroczystość zaproszeni są goście spoza miasta. Na tym jednak zalety uroczystości w eleganckim hotelu się nie kończą. 

Jako profesjonalny organizator uroczystości dbamy o każdy szczegół przyjęcia:

  • wystrój i aranżację sali,
  • menu,
  • indywidualne potrzeby zaproszonych gości.

Dzięki temu możecie się w pełni skupić na najbliższych, rozmowie i cieszeniu się z przebywania razem. Bez obaw, że komuś zabraknie kawy czy goście przy stole będą zbyt stłoczeni, aby rozsiąść się wygodnie. W ciepłe dni dodatkowo zachęcamy do skorzystania z tarasu i przestrzeni wypoczynkowej na zewnątrz hotelu. W takich warunkach uroczystość nabiera zupełnie innego charakteru i na długo zapada w pamięć.

Chrzciny pod Warszawą – Dlaczego w Hotelu Groman?

Hotel Gorman to obiekt zlokalizowany w pewnej odległości od Warszawy. Okolica jest tu cicha i spokojna, a skomunikowanie ze Stolicą i sąsiednimi miejscowościami bardzo dobre. Obok eleganckich sal bankietowych hotel oferuje przestronną przestrzeń do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu oraz plac zabaw dla najmłodszych uczestników przyjęcia. Oferujemy również możliwość skorzystania z profesjonalnych animacji dla dzieci. Sporym udogodnieniem jest również darmowy parking, dzięki czemu zaproszeni goście nie muszą szukać miejsc parkingowych w bliższym lub dalszym sąsiedztwie obiektu. 

Osoby zainteresowane organizacją przyjęcia z okazji Chrztu Świętego w Hotelu Groman zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w zarezerwowaniu najbardziej optymalnej sali bankietowej. W przypadku bardzo kameralnych przyjęć oferujemy również możliwość skorzystania z wnętrz naszej restauracji.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR