Hotel Grodzisk Mazowiecki

Gwarancja najniższej ceny

Ekskluzywny hotel Grodzisk Mazowiecki - oferta noclegu dla naszych Gości

 

Oferujemy wysokiej klasy zakwaterowanie w obiekcie zlokalizowanym w bezpośredniej okolicy Warszawy. Jeśli planują Państwo urlop lub wyjazd służbowy do stolicy, najlepszym wyborem będzie nocleg w miejscu doskonale skomunikowanym i zarazem oddalonym od miejskiego zgiełku. Taki jest właśnie nasz hotel Groman. Odwiedzającym nas ościom udostępniamy atrakcyjne pokoje w klasie standardowej, premium i deluxe. Groman znajduje się w pobliżu Grodziska Mazowieckiego, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty również osoby planujące wyjazd prywatny lub służbowy do tej miejscowości. Jesteśmy zlokalizowani przy trasie wylotowej, co ułatwia i przyspiesza dojazd w każde wybrane miejsce.

 

Hotel Groman to doskonałe miejsce na wypoczynek, a także do zorganizowania wydarzeń rodzinnych i firmowych. Naszym Gościom oferujemy przestronne pokoje, malowniczy ogród, dostęp do tarasów i balkonów, a także plac dla dzieci i malownicze otoczenie zieleni. Dysponujemy dużymi salami konferencyjnymi o wysokim standardzie, które można wykorzystać podczas spotkań i imprez biznesowych. Specjalizujemy się także w realizacji wydarzeń prywatnych i rodzinnych - wesel, chrzcin, jubileuszy, urodzin. W tym celu wykorzystujemy nasze sale bankietowe, idealne do organizowania uroczystych eventów. Nasi Goście mogą także korzystać z sali klubowej z parkietem, baru, restauracji, kręgielni oraz innych stref i atrakcji rekreacyjnych.

Hotel Grodzisk Mazowiecki i okolice - nocleg w najwyższym standardzie

 

Jeśli szukają Państwo noclegu w miejscu doskonale skomunikowanym z Warszawą, a jednocześnie oddalonym od jej zgiełku i hałasów, to nasz hotel będzie wyborem idealnym. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy także osoby odwiedzające Grodzisk Mazowiecki oraz inne miejscowości w sąsiedztwie Warszawy. Doskonała lokalizacja oraz swobodne połączenia we wszystkich kierunkach czynią hotel Groman wyborem trafionym w każdym przypadku. Zapraszamy do składania rezerwacji osoby prywatne oraz firmy poszukujące ekskluzywnego noclegu w atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy, że nasz obiekt przypadnie Państwu do gustu i skłoni do złożenia ponownych odwiedzin.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR