Sale weselne Warszawa

Gwarancja najniższej ceny

Sale weselne: Warszawa i okolice

Pary Młode poszukujące wymarzonej sali na wesele w Warszawie lub okolicy zapraszamy do zapoznania się z ofertą Hotelu Groman znajdującego się w pobliskim Sękocinie Starym. Nasz obiekt to miejsce, w którym od ponad 25-lat organizujemy przyjęcia weselne i bankiety okolicznościowe. Bogate doświadczenie w połączeniu z profesjonalnym zapleczem pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania przyszłych Nowożeńców. 

Sale weselne – Wybierzcie tę, która najlepiej odpowiada Waszym oczekiwaniom 

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim otwartość i elastyczna oferta. Nie przywiązujemy się do szablonowych rozwiązań. Nie ograniczamy do bieżących trendów. Zamiast tego, cały nasz Zespół dokłada wszelkich starań, aby przyjęcie weselne przebiegło w sposób zgodny z Waszymi oczekiwaniami. 

Hotel Groman oferuje 3 eleganckie i przestronne sale weselne:

  • Sala Kryształowa, w której możemy zorganizować przyjęcie dla 300 osób.
  • Sala Lustrzana, w której możemy zorganizować przyjęcie dla 180 osób.
  • Sala Kolumnowa, w której możemy zorganizować przyjęcie dla 150 osób.

Przestronny metraż, elastyczny układ oraz elegancki wystrój – to atuty, za sprawą których nasze sale weselne cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem osób poszukujących wymarzonego miejsca na wesele pod Warszawą. Przepiękna sztukateria, kryształowe żyrandole, dekoracje i dodatkowe oświetlenie tworzą prawdziwie magiczny klimat, który idealnie wpisuje się w motyw bajkowego wesela. 

Sale weselne: Warszawa i okolice – Kompleksowa obsługa uroczystości

Jesteśmy profesjonalnym Zespołem. Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości weselnych:

  • aranżację sali,
  • obsługę kelnerską,
  • wykwintne dania, które przygotowujemy na miejscu, we własnej kuchni,
  • przestrzeń do wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu,
  • dostęp do zaplecza noclegowego,
  • bezpłatny parking dla gości. 

Eleganckie wnętrza, wyborna kuchnia i udogodnienia dla gości – to wszystko idzie w parze z doskonałą lokalizacją hotelu. Hotel Groman mieści się w optymalnej odległości do zgiełku miasta, przy czym jest doskonale zlokalizowany z Warszawą i okolicznymi miejscowościami. To gwarantuje szybki i dogodny dojazd.

Marzycie o weselu jak z bajki? Szukacie sali weselnej w urokliwej lokalizacji? Pozostajemy do Waszej dyspozycji! Jesteśmy przekonani, że sale weselne Hotelu Gorman spełnią Wasze oczekiwania. Natomiast my ze swojej strony gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę przyjęcia. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dokonamy rezerwacji wybranej sali weselnej. 

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR