O Nas

Wypoczynek pod Warszawą
Gwarancja najniższej ceny

Hotel Groman

Miejsce pełne magii

Hotel to miejsce pełne magii w pełnym uroku Sękocinie Starym pod Warszawą. Wyposażone w najwyższym standardzie, przestronne pokoje oraz przepiękny, malowniczy ogród wraz z tarasami wzdłuż budynku, a także placem zabaw dla dzieci, to doskonałe miejsce na odpoczynek.
Jesteśmy w posiadaniu blisko 200 miejsc noclegowych, co pozwala nam na zakwaterowanie również większych grup zorganizowanych.

Pokoje

Przestronne i komfortowe

Na naszych gości czekają przestronne i profesjonalnie urządzone pokoje. W ofercie znajdują się standardowe 2 i 3-osobowe pokoje, jak również klimatyzowane w wersji Premium, De-Luxe i De-Luxe z okrągłym łóżkiem. Każdy z nich wyposażony jest w TV Sat, WiFi, suszarkę do włosów i kosmetyki. De-Luxe wyposażone są również w wanny z hydromasażem.

czytaj więcej

W ofercie

Do dyspozycji gości

W obiekcie znajduje się restauracja czynna w godzinach 7:00 -22:00, profesjonalnie wyposażone 3 sale konferencyjnie i 3 sale bankietowe, w których organizowane są kolacje uroczyste, wesela i inne imprezy okolicznościowe.
Do dyspozycji gości pozostaje również Sala Klubowa z drink-barem, kanapami, 2 torami do gry w kręgle, bilardem, rzutkami, a także parkietem, na którym jest możliwość zorganizowania imprezy w charakterze dyskotekowo-klubowym.

Lokalizacja

20 min. do centrum Warszawy

Hotel Groman to trzygwiazdkowy hotel w urokliwym Sękocinie Starym pod Warszawą. Jego dogodna lokalizacja, bezpośrednio przy trasie wylotowej na Kraków, zapewnia 20 min dojazd do centrum Warszawy. Lotnisko Chopina w Warszawie znajduje się w odległości 13 km, a autostrada A2 oddalona jest o 15 km. W 20 min można też dotrzeć do Pruszkowa.

Dlaczego my?

Nasze atuty

Serdecznie zapraszamy nowych gości i partnerów do współpracy. Przemawia za nami ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze naszych gości zarówno w branży hotelarskiej jak i gastronomicznej. Nasze atuty to: dogodna lokalizacja, sprawny, nastawiony na realizację zadań personel, przestronne i przyjazne wnętrza, przepyszna kuchnia, podejmowanie różnych, nawet obarczonych wysokim stopniem ryzyka zadań, a także elastyczność w każdej sytuacji.
 

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR