Imprezy integracyjne

Gwarancja najniższej ceny

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne – Okolice Warszawy 

Integracja zespołu pracowniczego ma kluczowe znaczenie dla jego efektywności. Pracownicy, którzy dobrze czują się w swoim towarzystwie i potrafią ze sobą współpracować znacznie lepiej radzą sobie z trudnymi zadaniami. Pracują szybciej i są bardziej kreatywni. 

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze imprez integracyjnych oraz warsztatów teambuidlingowych podpowiada nam, że skuteczność tego typu przedsięwzięć w znacznym stopniu zależy od lokalizacji. Okolice Warszawy oferują szeroki wybór miejsc, w których możesz zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników. Jednym z nich jest Hotel Groman, który cieszy się pozytywnymi rekomendacjami klientów biznesowych z całego regionu. 

Obiekt mieści się w cichym i spokojnym Sękocinie Starym. Urokliwa lokalizacja i bardzo dobre skomunikowanie z Warszawą sprawiają, że sale konferencyjne hotelu są regularnie wykorzystywane przez firmy ze Stolicy, jak i całego województwa. Odbywają się tu konferencje, szkolenia, prezentacje produktowe. Coraz częściej także integracje pracownicze, które organizujemy w ramach imprez zamkniętych i spotkań na świeżym powietrzu. 

Hotel Groman – Nasza oferta na imprezy integracyjne w okolicach Warszawy 

Hotel Groman jest obiektem przyjaznym dla biznesu. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem, które umożliwia nam organizację i obsługę imprez integracyjnych oraz różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji, szkoleń i integracji pracowniczych. Zapewniamy możliwość organizacji imprez wewnątrz i na zewnątrz. W przypadku integracji pod dachem doskonale sprawdza się Sala Klubowa, której układ daje sposobność do zorganizowania taneczno-biesiadnych imprez integracyjno-towarzyskich w luźnej klubowej atmosferze. Dodatkowe atrakcje na miejscu to kręgle i bilard. 

Hotel dysponuje przestrzenią otwartą, w ramach której możemy zorganizować spotkanie przy grillu czy ognisku. Dodatkowo uczestnicy imprezy mogą skorzystać z przestronnych tarasów, które stwarzają dogodne warunki do odpoczynku i rozmów z dala od zgiełku Sali Klubowej. 

Klientów zainteresowanych organizacją imprezy integracyjnej lub warsztatów teambuildingowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Zespół Hotelu Groman z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w organizacji wydarzenia. Do dyspozycji Gości oddajemy nowoczesne zaplecze konferencyjne, komfortowe pokoje oraz bezpłatny parking. Obsługujemy imprezy jednodniowe oraz wydarzenia kilku dniowe. 

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR