Sala weselna Grodzisk Mazowiecki

Gwarancja najniższej ceny

Sala Weselna - Grodzisk Mazowiecki

</h3>Przyszłych Nowożeńców poszukujących dogodnej lokalizacji do organizacji przyjęcia weselnego w Grodzisku Mazowieckim zachęcamy do zainteresowania się ofertą hotelu w pobliskim Sękocinie Starym. Nasz obiekt mieści się w pełnej uroku lokalizacji, z dala od zgiełku miasta, przy jednoczesnym doskonałym skomunikowaniu z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim oraz sąsiednimi miejscowościami.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą weselną, w ramach której zapewniamy kompleksową organizację i obsługę wydarzenia.

Hotel Groman: Idealne miejsce na stylowe wesele

Hotel Groman posiada ponad 25-letnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych. W tym czasie odpowiadaliśmy za organizację kameralnych przyjęć rodzinnych, jak i wystawnych bankietów dla nawet 300 gości. Bogate i zróżnicowane doświadczenie w połączeniu z profesjonalnie przygotowanym zapleczem bankietowym daje nam możliwość organizacji przyjęcia weselnego na miarę oczekiwań. 

Do dyspozycji Młodej Pary oddajemy 3 sale weselne:

  • Sala Kryształowa, w której możemy zorganizować przyjęcie dla 300 osób.
  • Sala Lustrzana, w której możemy zorganizować przyjęcie dla 180 osób.
  • Sala Kolumnowa, w której możemy zorganizować przyjęcie dla 150 osób.

To, co nas wyróżnia to duża otwartość i elastyczność. Nie przywiązujemy się do szablonowych rozwiązań. Nie narzucamy Młodej Parze gotowych schematów. Nie forsujemy trendów powszechnie przyjętych za najgorętsze. Zamiast tego, uważnie wsłuchujemy się w Wasze oczekiwania i dokładamy wszelkich starań, aby uroczystość weselna w Hotelu Groman była dokładnie taka, jaką sobie wymarzyliście. 

Sala weselna jak ze snu

Każda sala weselna w Hotelu Groman jest przestronna i elegancko udekorowana. Przepiękna sztukateria, kryształowe żyrandole, dekoracje i dodatkowe oświetlenie tworzą magiczny klimat wesela jak z bajki, podczas gdy dostępność zewnętrznych tarasów stwarza możliwość odpoczynku i zaczerpnięcia świeżego powietrza w komfortowych warunkach. 

Przestronność oferowanych sal weselnych przekłada się na wiele możliwości aranżacji przestrzeni – od wyboru najbardziej optymalnego układu stołów, aż po wytyczenie przestronnego parkietu do tańczenia. 

Marzycie o bajkowym weselu? Szukacie sali weselnej w pewnej odległości do ścisłego centrum miasta? Hotel Groman to doskonały wybór! Nasz doświadczony Zespół z przyjemnością przygotuje przyjęcie zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, podczas gdy eleganckie i komfortowe zaplecze hotelu zagwarantuje wygodę zaproszonym gościom. Do dyspozycji oddajemy ekskluzywne pokoje oraz bezpłatny parking.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR