Sale Weselne

Na miarę marzeń Młodej Pary
Gwarancja najniższej ceny

Profesjonalna obsługa

Każda nasza sala weselna jest obsługiwana przez zespół doświadczonych kucharzy i profesjonalnych kelnerów (jeden kelner przypada na ok. 25 osób). Dodatkowo płatne są żywe kwiaty. Koszt 1 wazonu to 100zł, zawiera on ok. 30 kwiatów. Na przyjęcie weselne dla ok.150 osób potrzeba 10-12 takich wazonów. Wnętrze mogą również udekorować Państwa floryści i dekoratorzy. Wypożyczamy w tym celu wazony i inne akcesoria. Nie pobieramy „korkowego”. Dopuszczamy konsumpcję Państwa alkoholu bez dodatkowych opłat.

Przestrzeń na wesele

Nasza sala weselna jest niezwykle przestronna, po ustawieniu stołów pozostaje dużo wolnej przestrzeni. Ponadto Warszawa i okolice to rejony, z których goście w łatwy sposób dotrą do naszego hotelu. Stoły ustawiamy zgodnie z preferencjami klienta. Przyjęcie przy okrągłych stołach wiąże się z dopłatą wynoszącą 5%. Istnieje możliwość negocjacji cen. Poniżej przedstawiamy Państwu wzór umowy zawieranej na okoliczność tej usługi.

Dobra lokalizacja

Sala weselna jest świetnie usytuowana – okolice Warszawy to dobry wybór na uroczystość w gronie najbliższych. Jej ekskluzywny wystrój zachwyci każdego. W celu udogodnienia warunków współpracy istnieje możliwość podpisania umowy w formie zaproponowanej przez klienta. Przy zawieraniu umowy pobieramy zadatek w wysokości 10% kosztów organizacji Wesela - jednak nie mniej niż 3000 zł. Każda z sal weselnych jest klimatyzowana dla komfortu przebywających w nich gości, a także specjalnie wygłuszona, tak by równoległe przyjęcia w tym samym czasie, mogły się odbywać niezależnie.

PROMOCJA

10% rabatu na wesela organizowane w piątek. 
Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin już dziś!

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR