Sala Klubowa

Rozrywka i imprezy
Gwarancja najniższej ceny

W ofercie

Do Państwa dyspozycji jest kręgielnia z 2 skomputeryzowanymi torami, elegancka sala z dyskotekowym parkietem tanecznym, drink bar, darty, bilard oraz wiele innych atrakcji.
Proponujemy Państwu: usługi w zakresie organizacji i przeprowadzania wszelkiego rodzaju imprez firmowych o charakterze integracyjnym, konferencyjnym, turniejów bowlingowych dla pracowników, szkoleń i spotkań okazjonalnych, a także wieczory panieńskie i kawalerskie. Każdej imprezie niepowtarzalności doda jej tematyka.

Imprezy taneczne

Proponujemy imprezy tematyczne w stylu:
- Latino Dance Night – w programie salsa liniowa, cubana, bachata, merengue, ale również wiele innych muzycznych niespodzianek. Darmowy kurs tańca, happy hours oraz wiele innych latynoskich atrakcji!
- Lata 70’,80’ i 90’ – na imprezie bawimy się przy największych hitach tamtych lat. Nie zabraknie również muzycznych nowości z list przebojów.
- I wiele innych według uznania.

Karaoke

Przekonaj swoich pracowników, że śpiewać każdy może... Uśmiech na twarzach pracowników, kontrahentów czy bliskich może także wywołać impreza taneczna towarzysząca karaoke. Twoi goście może nie śpiewają na co dzień, ale impreza połączona z karaoke to bardzo dobra okazja do przetestowania swoich strun głosowych. Sam przekonasz się, że to nie tylko świetna zabawa, ale sposób na odstresowanie i poprawienie samopoczucia. Porwiemy na parkiet nawet tych, którzy twierdzą, że królestwo na parkiecie jest im obce.

Pokaz barmański

Mieszankę smaku i emocji zapewni państwu pokaz barmański! Mistrzowski pokaz przygotowywania drinków, latające w powietrzu butelki, niezapomniane wrażenia i dużo emocji zapewni wam efektowne i dynamiczne show w wykonaniu barmana. Na własne oczy przekonajcie się, że butelki i shakery za sprawą naszego mistrza flair’u potrafią podskakiwać, wirować i tańczyć tworząc wspaniałe drinki. Każdy z nich to bogate połączenie składników, gra kolorów, barw i smaków. Z przyjemnością skosztujecie każdego z nich, jak również sami będziecie tworzyć własne.

Pokaz taneczny

Tematyczne pokazy taneczne i kursy tańca dodadzą twojej imprezie charakteru. Profesjonalna grupa taneczna zadba o to aby dostarczyć wam rozrywki i zarazem poszerzyć taneczne umiejętności.

Do wyboru klimaty: classic, latino, rock & roll. Wszystkie imprezy przygotowujemy na miarę potrzeb naszych klientów.  Gwarantujemy własny catering dla każdej ilości Gości.

Studniówki, Wieczory

Zapraszamy do organizacji wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, 18 urodzin w Sali klubowej. To okazja do połączenia zabawy tanecznej z grami: Kręgle, Bilard, Darty. Proponujemy salę na wyłączność i przystępne Menu.
Hotel Groman posiada w ofercie również organizację Studniówki. Ze względu na przygotowanie techniczne imprezy, przyjmujemy tyko jedną Studniówkę w danym teminie. Wynajmujemy wtedy dwie największe sale, na jednej uczniowie tańczą Poloneza, a na drugiej czeka przygotowany już wcześniej wyczekany magiczny Studniówkowy Bal.

Oferty specjalne

Pakiety w naszym hotelu
PFR